Тримач для телефону Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder (UV-3057 ST-06S white)
469 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3057
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Тримач для смартфона Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder (UV-3057 ST-06S white) дає змогу прикріпити телефон із чохлом або без до штатива, монопода, кільцевої лампи, стабілізатора тощо.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Завдяки поворотному механізму можна легко перемикатися між горизонтальним і вертикальним положенням телефону. У процесі зйомки можна регулювати нахил на 170°. Це дає вам повний контроль над кутом зйомки й дозволяє створювати професійні кадри.
ЗРУЧНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Модель підходить для смартфонів із шириною від 60 до 90 мм. Щоб дістати телефон з тримача, достатньо натиснути на стопор. Завдяки захисним вставкам із силікону гаджет буде надійно зафіксований і не буде пошкоджуватися в процесі використання.
РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ ЗЙОМКИ
Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder ST-06S обладнаний двома кріпленнями холодний башмак, розташованими з боків тримача. Це дає можливість встановити додаткове обладнання, як-от мікрофон або світло, і значно поліпшити якість звуку та освітлення ваших зйомок. Тепер можна створювати професійні відео або фотографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 |
| Тип товару | Тримач для мобільного |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | Vijim Plastic Cell Phone Holder |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, усередині захисні силіконові вставки |
| Розмір | 105 x 32 x 30 мм |
| Сумісність | зі смартфонами з шириною 60–90 мм |
| Тип кріплення | холодний черевик, різьба 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴








