

PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Durable HV300 1TB Blue
2 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHV300-1TU31-CBL
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Повна захист від помилок і пошкоджень секторів
Дуже небагато жорсткі диски продовжують працювати навіть після падіння або ударів, у результаті яких з'являються помилки і пошкоджені сектори. Завдяки запатентованим вибродатчикам A-DATA, вся робота диска припиняється у разі виявлення механічних ударів. Робота відновлюється, як тільки мине загроза. Користувач отримує повну інформацію з допомогою чіткого індикатора стану.
Більше пам'яті для резервування даних
В епоху відеозаписів 4K UHD і 8K з великою кількістю гігабайт вам більше не доведеться зменшувати їх розмір. З HV300 ви завжди захищені і готові до резервного копіювання всіх пісень, фільмів, фотографій та іншої інформації.
Безпека даних забезпечується шифруванням по протоколу AES
Програмне забезпечення Backup ToGo з AES-256-бітовим шифруванням дозволяє зберегти важливі дані від сторонніх очей. Воно може працювати без ЦП і не впливає на роботу апаратних засобів.
HV300 підтримує підключення до ігрових консолей і може використовуватися в якості резервного сховища ігор, які не використовуються в даний час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adata Technology |
| Вид | Зовнішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 625 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 139.8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір диска | Синій |
| Комплект постачання | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV300 |
| Підбренд | DashDrive |
| Розмір | 125,7 x 80,5 x 10,3 мм |
| Сумісність із брендом | Надзвичайно тонкий |
| Тип живлення | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



