

PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen.1 DashDrive Durable HD710 Pro 1TB Black
2 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHD710P-1TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen.1 DashDrive Durable HD710 Pro вносить нове слово в термін служби зовнішніх жорстких дисків. Ми протестували його відповідно до стандартів пило- і вологостійкості IP68, а також переконалися в тому, що він проходить військові випробування на міцність завдяки своїй тришаровій захисній конструкції.
Не має значення, які саме дані зберігаються на зовнішньому диску PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen.1 DashDrive Durable HD710 Pro, він завжди забезпечує їм чудовий захист. Жорсткий диск оснащений трьома первинними шарами покриття — міцний силікон, буфер для поглинання ударів і міцний пластиковий корпус, який знаходиться найближче до самого диску і надійно утримує його на місці.
Навіть після падіння або удару невеликі зовнішні диски намагаються продовжувати роботу, що призводить до появи помилок або пошкоджених секторів. Зовнішній жорсткий диск 2.5 "1TB ADATA оснащений сенсорами, які моментально зупиняють будь-яку активність диска при виявленні удару. Робота диска відновлюється тільки після повної зупинки вібрації. Завдяки індикатору стану ви будете отримувати про диск повну інформацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Зовнішній жорсткий диск |
| Колір диска | Black |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Модель диска | HD710 Pro |
| Розмір | 98,5×13,3×21,5 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



