
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.0 DashDrive Durable HD650 4TB Black
4 885,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: AHD650-4TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Зовнішній накопичувач ADATA DashDrive Durable HD650, поєднує в собі сучасні матеріали і досвід високоточного конструювання. Характеризується підвищеною конструктивної міцністю і забезпечує високу безпеку даних. Накопичувач має інтерфейс USB 3.1 для надшвидкісний передачі даних і оснащений яскравим світлодіодним індикатором холодного блакитного кольору, який вказує стан харчування і передачі даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Вид | Зовнішній |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 390 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Мoдель | DashDrive Durable HD650 |
| Підбренд | DashDrive |
| Розміри | 126.8 x 81 x 27.8 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Колір | Чорний |
| Швидкість записування | до 110 МБ/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 885,65 ₴



