Зовнішній акумулятор HOCO DB25 Emergency UPS power bank(EU)(8800mAh) White
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474766182
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Hoco DB25 — це портативний зарядний пристрій (power bank) з функцією міні-UPS для роутерів 5v/9v/12v.
Hoco DB25 має вбудовану літієву батарею ємністю 8800 mAh і мікропроцесорний контролер, що забезпечує високу надійність. Виробником передбачено захист від короткого замикання та захист від надмірної зарядки.
Дана модель підтримує вхідну напругу 100v~240v/50-60 Hz та вихідну напругу 5V USB Port; 9V/12V DC; 15V/24V. Принцип роботи Hoco DB25 полягає в тому, що він підключається до роутера через кабель DC і автоматично перемикається на батарею, коли вимикається світло.
Великою перевагою Hoco DB25 є функція автозапуску при підключенні до електрики та можливість ручного увімкнення та вимкнення. Завдяки перемикачам ви зможете самостійно регулювати вихідну напругу зарядного пристрою. Передбачено вхід USB-A для заряджання вашого смартфона. Світлодіодний індикатор, встановлений на корпусі зарядного пристрою, показуватиме 25%, 50%, 75% та 100% ємності акумулятора.
Отже, якщо ви хочете залишатися на зв'язку при вимкненні світла, то портативний зарядний пристрій для роутерів Hoco DB25 — найкращий варіант саме для вас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8800 mAh |
| Тип товару | Зовнішні акумулятори |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | DB25 |
| Призначення | Для роутерів |
| Роз'єми | USB Type-A; 2 х RJ45; 2 x DC |
| Розміри | 160 x 105 x 27,5 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Функції зарядки | QC 3.0 |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









