Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible flashlight power bank (10000mAh)
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991111617
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful із вбудованим ліхтариком та ремінцем забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідним портом USB Type-C 18 W та двома вихідними портами: USB Type-C 20 W (PD/QC/FCP/AFC) і USB-A 22,5 W (QC/FCP/SCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Вага | 239 г |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | BJ54 Graceful |
| Особливості | З ліхтарем |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 131 х 53 х 26 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип призначення | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








