


Склянка керамічна 420 (мл) із силіконовою кришкою I love my mommy
369 ₴
- Готово до відправки
- Код: RX-N240288LM
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Керамічна склянка має зручну форму, яка забезпечує комфорт під час використання, та достатній об'єм для насолоди улюбленим напоєм. Силіконова кришка з отвором для пиття щільно прилягає до країв, запобігаючи випадковому пролиттю та допомагаючи зберігати температуру напою. Кружка виготовлена з високоякісної кераміки, що забезпечує її міцність та здатність довго зберігати тепло напоїв. Основні характеристики керамічної склянки об'єм 420 мл; висота 14 см; діаметр 8.5 см. Основні переваги кружки Кераміка чудово зберігає тепло напою, дозволяючи вам насолоджуватися чаєм або кавою довше. Кераміка – це натуральний та безпечний матеріал, який не виділяє шкідливих речовин. Кружка підходить для гарячих та холодних напоїв. Керамічна склянка при правильному догляді прослужить вам довгі роки. Завдяки своїй універсальності, склянка підходить для будь-якого інтер'єру і може стати чудовим подарунком для близьких чи колег.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liling Rongxiang Ceramic |
| Об`єм | 420 мл |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип ємності | Склянка |
| Основні | |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Ширина | 85 мм |
| Кришка | Є |
| Призначення | Для кави та чаю |
| Матеріал | Кераміка |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Блюдце | немає |
| Подарункове паковання | Немає |
| Стан | Нове |
| Використання в мікрохвильовці | Да |
| Колір | Рожевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴



