Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A118 PD30W mini GaN USB-C fast charger Black
540,14 ₴
- В наявності
- Код: 6974316285175
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST A118 PD30W mini GaN USB-C fast charger — компактний зарядний пристрій з кабелем USB-C в комплекті.
ACEFAST A118 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 30 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.
Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.
Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 83 г |
| Вихідна потужність | 30 W Вт |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.9 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпусу | PC |
| Мoдель | A118 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,14 ₴










